O firmie

Pizzeria "ADRIANNA" swe podwoje otwarła dla swarzędzian zimą 1997 roku. Lokal początkowo był zlokalizowany na zbiegu ulic Kórnickiej i Kilińskiego tuż przy swarzędzkim rynku. W pierwszej ofercie dla mieszkańców naszego miasta oferowano tylko pizze, spaghetti i naleśniki. Od samego początku staramy się oferować naszym klientom pizzę jak najbardziej zbliżone do włoskiego pierwowzoru. Choć po wielu namowach naszych gości wprowadziliśmy grubsze ciasto, które obecnie można uznać jako średnie.

W 2001 roku lokal zmienił swoją lokalizację może trochę oddaloną od centrum ale za to położone w jakże malowniczej części Swarzędza nieopodal jeziora, przy ul. Strzeleckiej 50. Co zwłaszcza w ciepłe dni bardzo podoba się licznym wycieczkowiczom, którzy mogą złapać tchu, posilić się i ugasić pragnienie.

W nowym lokalu oferujemy przestronniejszą salę, miejsca na świeżym powietrzu i parking dla zmotoryzowanych czego brakowało na ulicy Kórnickiej. Nie zapomnieliśmy też o podniebieniach naszych gości i staramy się co pewien czas wprowadzać nowe dania.

Obecnie w ofercie proponujemy prawie 50 rodzajów pizzy, makarony, spaghetti, tortelini, lasagne, vizotto, dania obiadowe kuchni włoskiej i europejskiej z kurczaka, wieprzowiny ponadto kebab, sałatki, naleśniki, kuchnie orientalną. Zapewniamy państwa, że na tym nie koniec i wkrótce w naszej ofercie pojawi się coś nowego. Obecnie warunki pozwalają nam na organizację kameralnych imprez zamkniętych do 20 osób.